Her Türlü Mezar İşleriniz Tecrübeli Personelimiz ve Kaliteli Malzeme İle Yapılır.
Markalar
Sonraki Sayfalar >1 > 2 > 3 >
1 > 2 > 3 >

GAYRİMÜSLİM MEZAR MODELLERİN DE KALİTELİ İŞÇİLİK VE EN UYGUN FİYAT

Firmamız geçmişten gelen tecrübe ile sizlere; mezar yapımı, mezar modelleri, mezar bakımı ve onarımı, mezar fiyatları, kabir yapımı, kabristan yapımı, mezar taşı, mezar baştaşı ve ucuz mezar gibi alanlar da hizmet vermektedir. Bu hizmetleri verdiğimiz sadece bazı mezar yerleri şöyledir; feriköy mezarlığı, şişli mezarlığı, istanbul mezarlığı, anadolu yakası mezar, avrupa yakası mezar, kilyos mezarlığı, hasdal mezarlığı, ayazağa mezarlığı, adalar mezarlığı, ermeni mezarlığı, hristiyan mezarlığı, yahudi mezarlığı, aşıyan mezarlığı gibi ve bir çok buna benzer mezarlıklar da hizmetimizi uygun/ucuz fiyatlarla her isteğe uygun modellerle siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Gayrimüslim mezar modelleri veya yabancı mezar modelleri diye tabir edilen ülkemiz de yaşayan Hristiyan, Katolik, Ermeni, Yahudi veya farklı ırk ve dinlere sahip vatandaşların mezar yapımın da iyi hizmet ile kaliteli malzeme kullanılarak son görevinizi en iyi şekilde yapmanızı sağlıyoruz.

Gayrimüslim mezarlar kullanılan malzemeye göre mermer, granit veya mermer-granit karışımına göre fiyatları değişmektedir. Firmamızı arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Sitemiz den örnek gayrimüslim mezarlarımızı görebilirsiniz. Ancak fiyatı belirleyen en önemli etken mezarın büyüklüğüdür. Tam fiyatlandırma için iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yukarıdaki modellerimize bakarak aklınızda bir şablon oluşturup ona göre fiyat alabilirsiniz. Mermer-granit mezar modellerin de/çeşitlerin de baştaşı(mezar taşı), suluk/kuşluk, vazo gibi etkenler de fiyatı etkileyen ekstralardır.

İsterseniz mezarı granit yaptırıp başlığını mermer olarak da imal ettirebilirsiniz. Tamamen sizin istediğiniz şekilde değişiklikler yapılabilmektedir. sumermezarcilik.com en uygun fiyatı sunmak ve kaliteli hizmet vermek için siz değerli müşterilerine gereken özeni göstermekten vazgeçmemektedir.

Türkiye' nin En Güvenilir Mezarcılık Hizmeti © Copyright 2021 - SÜMER MEZARCILIK, Her Hakkı Saklıdır.
Sayfa Başına Git